Hasan Yiğit, Ali Darı ile barıştı

Alanya Pazarcılar Odası eski Başkanı Hasan Yiğit daha önce tazminat davası açacağını açıkladığı Alanya Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ali Darı ile barıştı.

Hasan Yiğit, Ali Darı ile barıştı

27 Mart’ta Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Alanya Pazarcılar Odası’nın 9’uncu olağan genel kurulunda konuşan Ali Darı, "Bu yaptığınız protokol yasalara uygun değil. Burada her şeyin açık ve net olması lazım. Bu oda hakkında çok büyük şaibeler var” diye konuşmuştu. 
“RENCİDE ETMEYE HAKKI YOK” DEMİŞTİ
Darı’nın sözlerinin ardından odanın eski başkanı Hasan Yiğit tazminat davası açacağını söylemişti. Yiğit, “Ben bu odada 8 yıldır başkanlık yaptım. Ne kimsenin hakkını yedim ne de yedirdim. Benim odamda şaibe olması ihtimali bile söz konusu değil. Ali Darı neden böyle bir şey yaptı anlamış değilim. Bizleri kamuoyu önünde rencide etmeye hakkı yok. Bu yüzden kendisine dava açacağım. Mahkemede görüşürüz” demişti. Yaşananların ardından bir araya gelen Yiğit ve Darı barıştılar. Yiğit, Darı’ya açacağı tazminat davasını da geri çektiğini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2022, 21:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER