Mahmutlar Yarderesi Projesi'nde sona yaklaşılıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in Mahmutlar Mahallesi için tasarladığı bir projede daha sona yaklaşıldı. D-400 Karayolu’ndan Barbaros Caddesi ile Mahmutlar İlkokulu arasındaki Yarderesi kenarında yeni rekreasyon alanı oluşturma çalışmaları hızla devam ediyor.

Mahmutlar Yarderesi Projesi'nde sona yaklaşılıyor

Mahmutlar Yarderesi Projesi'nde 131 No’lu Sokak ile Kılınçarslan Caddesi arasında dere ıslah ve taş duvar çalışmaları tamamlandı. Alanya Belediyesi ekipleri, peyzaj, yürüyüş alanı ve projedeki sanat yapıları için çalışmalarını sürdürüyor.

BAŞKAN YÜCEL: “BU ALANLARDA VATANDAŞLARIMIZ HOŞÇA VAKİT GEÇİREBİLECEKLER”

D-400 Karayolu'ndan Barbaros Caddesi’ne uzanan Yarderesi kenarında yeni rekreasyon alanını hayata geçirmek için aralıksız olarak çalıştıklarını ifade eden Başkan Yücel, projede yer alan pek çok çalışmanın tamamlandığını belirterek, “Mahmutlar İlköğretim Okulu ile D-400 Karayolu arasında yer alan Yarderesi'ndeki projemiz bölgeye ayrı bir cazibe katacak. Sahilden merkeze uzanan dere, çevresindeki sanat yapıları ile çok güzel bir görünüme kavuşacak. Projemiz tamamlandığında Mahmutlar'ın çehresi değişecek. Mahmutlarımızda vatandaşlarımız bu alanlarda hoşça vakit geçirebilecekler” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER