AK Parti Alanya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlığı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7 Ocak’ta Antalya’ya geliyor. AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya’nın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en güzel şekilde karşılaması için gerekli tüm çalışmaların yapılacağını söyledi.

AK Parti Alanya’da Cumhurbaşkanı Erdoğan hazırlığı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Antalya’ya gelerek toplu açılış törenine katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Antalya’daki ilk durağı afet bölgeleri Finike ve Kumluca İlçeleri olacak. Kumluca ve Finike ziyaretinin ardından Kepez İlçesinde toplu açılış töreni gerçekleştirecek. AK Parti İlçe Teşkilatı haftalık olağan Yönetim Kurulu Toplantısı’nda Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Antalya ziyareti öncesinde yapılacak çalışmaların istişaresi ve koordinesi yapıldı. İlçe Başkanı Mustafa Toklu başkanlığındaki toplantıda Alanya’nın, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı en güzel şekilde karşılaması için gerekli tüm çalışmaların yapılacağı belirtildi. Toplantı sonrası açıklamalarda bulunun Başkan Toklu şu ifadeleri kullandı:
“Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrif edeceği, 7 Ocak 2023 Cumartesi günü Antalya’da düzenlenecek toplu açılış töreni için AK Parti Alanya İlçe Teşkilatı olarak, il teşkilatımızla birlikte koordineli bir şekilde reisimize en güçlü desteği verebilmek için çalışmalarımız hızla sürüyor. 2022 yılının son yönetim kurulu toplantısında, yönetim kurulu üyelerimizle beraber Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı Antalya’mızda güçlü bir şekilde karşılamak için yapacağımız çalışmaların değerlendirmesini gerçekleştirdik. Cumhurbaşkanımız Erdoğan 20 yıldır gece gündüz demeden Antalya’mıza, Alanya’mıza ve ülkemize sayısız eser ve hizmet kazandırmak için çalıştı ve çalışmaya da devam ediyor. Türkiye Yüzyılı programımızla cumhuriyetimizin ikinci asrını milletimizin hayallerine kavuşturmanın vesilesi haline dönüştürmeye hazırlanıyoruz. Türkiye Yüzyılı’nı halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde inşa etmeye devam edeceğiz.” 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER